50. Absolutorium Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji

W sobotę, 13 grudnia w Auli Leopoldyńskiej Uniwersytetu Wrocławskiego odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów absolwentom kierunków: inżynieria środowiska, geodezja i kartografia oraz budownictwo – w tym roku była ich rekordowa liczba, bo aż 257

Zaproszonych gości powitał prof. Andrzej Drabiński – dziekan Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji, zaś prof. Jerzy Sobota – prodziekan ds. kierunku Inżynieria Środowiska skierował swoje słowa powitania do absolwentów.

W sobotę swoje święto miało także dziewięciu doktorów, którzy z rąk swoich promotorów odebrali promocje doktorskie, a medal „Za zasługi dla Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Akademii Rolniczej we Wrocławiu” otrzymały: Regionalny Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Legnicy, Państwowy Zakład Budżetowy „Stawy Milickie” z siedzibą w Rudzie Sułowskiej oraz Dolnośląskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych we Wrocławiu.

Wykład „Architektura podziemi” wygłosił prof. Marek Lorenc.

13.12.2003