7th International Conferecne on Safety and Durability of Structures

10-12 maja 2016 odbyła się kolejna, 7 edycja Międzynarodowej Konferencji Bezpieczeństwa i Trwałości Budowli (ICOSADOS 2016), której organizatorami są Instytut Budownictwa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Uniwersytet Trás –os-Montes e Alto Douro z Portugalii oraz Łotewski Uniwersytet Przyrodniczy

portugalia_zajawka.jpg

Konferencja cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tegorocznej edycji wzięli udział naukowcy z ośmiu krajów. Nasz Wydział reprezentowali pracownicy Instytutu Budownictwa (prof. dr hab. inż. Paweł Śniady, dr inż. Zofia Zięba, dr inż. Maciej Orzechowski, mgr inż. Kinga Witek oraz mgr inż. Agata Włóka) oraz Instytutu Inżynierii Środowiska (dr inż. Andrzej Pawłowski). Wygłosili oni łącznie dziesięć referatów. Konferencję rozpoczął Profesor Śniady zamawianym referatem na temat bezpieczeństwa i niezawodności konstrukcji.

W kuluarach nastąpiło spotkanie komitetu organizacyjnego konferencji, na którym ustalono, że kolejna edycja będzie miała miejsce w maju 2018 roku na Łotwie.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.icosados.com

16.05.2016