Absolutorium

271 osób otrzymało dyplomy ukończenia studiów na Wydziale Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji. Uroczyste absolutorium odbyło się w Auli Jana Pawła II w sobotę 23 listopada

I.    Wręczono 271 dyplomów ukończenia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych II stopnia absolwentom kierunków: inżynieria środowiska, geodezja i kartografia, budownictwo, architektura krajobrazu

II.    Promocje doktorskie:

1. mgr inż. Magdalena Łapczyńska-Pieprz
    – temat pracy: Badanie nad potencjałem wymywania azotu oraz utleniania siarczków po zaprzestaniu nawadniania ściekami pól irygacyjnych.
    – data nadania stopnia: 16.01.2013 r.
    – promotor: prof. dr hab. inż. Janusz Łomotowski.
  2. mgr inż. Jan Sztejn
    – temat pracy: Dynamika zmian zasobów krajobrazowych strefy podmiejskiej Wrocławia w latach 1982 – 2009.
    – data nadania stopnia: 16.01.2013 r.
    – promotor: prof. dr hab. inż. Andrzej Drabiński
  3. mgr inż. Agnieszka Faron-Okoniewska
    – temat pracy: Przemiany krajobrazu w dolinie rzeki Odry we Wrocławiu związane z ochroną przed powodzią w XIX i XX wieku.
    – data nadania stopnia: 15.05.2013 r.
    – promotor: prof. dr hab. inż. Andrzej Drabiński
  4. mgr inż. Piotr Krajewski
    – temat pracy: Pojemność krajobrazu w kształtowaniu struktury przestrzennej gmin podmiejskich na przykładzie gminy Sobótka”.
    – data nadania stopnia: 10.07.2013 r.
    – promotor: dr hab. Beata Raszka, prof. nadzw.
  5. mgr inż. Katarzyna Kopańczyk
    – temat pracy: Modelowanie kartograficzne w badaniach struktury przestrzennej wybranych elementów środowiska przyrodniczego na obszarze województwa dolnośląskiego.
    – data nadania stopnia: 18.05.2011 r.
    – promotor: dr hab. inż. Halina Klimczak, prof. nadzw.

III. Medale odebrali:

1. Prof. dr hab. Witold Prószyński z Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.
    Medal odebrała prof. dr hab. Alina Maciejewska – Dziekan Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej,
  2. Prof. dr hab. inż. Jan Danielewicz, Dziekan Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej,
  3. Prof. dr hab. inż. Ireneusz Winnicki, Dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

Uroczystość uświetnił występ Chóru Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu pod dyrekcją Profesora Alana Urbanka.

23.11.2013