Absolutorium Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji

W piątek, 9 grudnia w nowej auli im. Jana Pawła II odbyło się absolutorium Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji

Swoje dyplomy odebrało 346 absolwentów – 114 z kierunku inżynieria środowiska, 113 z geodezji i kartografii, 41 z kierunku budownictwo oraz po raz pierwszy 80 absolwentów kierunku architektura krajobrazu.

Podczas uroczystości odbyła się promocja 14 doktorów oraz ślubowanie 12 słuchaczy studiów doktoranckich, którzy odebrali swoje indeksy. Wręczono także medale „Za zasługi dla Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji”, zaś słuchacze studiów doktoranckich otrzymali indeksy.

* * *

Wydział w tym roku obchodził 55-lecie, wykształcił do tej pory ponad 7 tysięcy magistrów i inżynierów, 1,5 tysiąca osób ukończyło studia podyplomowe. Nadano również ponad 280 stopni doktora oraz przeszło 80 – doktora habilitowanego.

09.12.2005