Absolwentki architektury krajobrazu w gronie laureatów konkursu projektowego NOWOCZESNY OGRÓD 2007

Tematem przewodnim było zaprojektowanie ogrodu przy nowoczesnej rezydencji pod Warszawą

8 sierpnia 2007 roku w Warszawie odbyła się komisyjna ocena prac konkursowych. 11-osobowe jury przyznało 9 nagród – pierwsze i dziesiąte miejsce nie zostało przyznane, natomiast przyznano dwie drugorzędne nagrody. Jedną z nich otrzymała Karolina Duś, absolwentka architektury krajobrazu na UP we Wrocławiu. Absolwentce tego kierunku na Uniwersytecie Przyrodniczym – Małgorzacie Hejnie przyznano miejsce czwarte.

Wszystkich 10 wyróżnionych prac zaprezentowano na Międzynarodowej Wystawie ZIELEŃ TO ŻYCIE, która odbyła się w Warszawie w dniach od 24 do 26 sierpnia 2007. Tam też wręczono nagrody ufundowane przez inwestorów i patronów konkursu.

Konkurs NOWOCZESNY OGRÓD 2007 jako najbardziej prestiżowy w swej branży objęty został Patronatem przez czasopismo OGRODY, Agencję Promocji Zieleni oraz Związek Szkółkarzy Polskich jak również Wydawnictwo KRUSIKIEWICZ.

27.08.2007