Baltic University Spring Students' Conference 2015

15-19 kwietnia 2015 roku, w Rogowie k. Łodzi ramach Baltic University Programme odbyła się studencka konferencja pod hasłem „Feeding the world without destroying the world: Can food production be(come) sustainable?”. Paweł Bogusz został wybrany reprezentantem studentów w radzie Baltic University Programme

W dniach 15-19 kwietnia 2015 roku, w Rogowie k. Łodzi odbyła się studencka konferencja pod hasłem „Feeding the world without destroying the world: Can food production be(come) sustainable?”. Konferencja organizowana była w ramach Baltic University Programme (www.balticuniv.uu.se), sieci zrzeszającej uniwersytety z krajów zlewiska morza Bałtyckiego. Na wydziale Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji koordynatorem programu jest mgr Marta Szkaradkiewicz z Katedry Gospodarki Przestrzennej. Udział w konferencji wzięli studenci z Białorusi, Czech, Estonii, Finlandii, Niemiec, Łotwy, Litwy, Rosji, Słowacji, Szwecji, Ukrainy oraz Polski. Wśród nich znalazł się jeden ze studentów naszego wydziału, kierunku Inżynieria i Gospodarka Wodna – Paweł Bogusz. Został on wybrany reprezentantem studentów w radzie Baltic University Programme, co oznacza bardzo duże wyróżnienie oraz nowe obowiązki, w tym wyjazdy i współorganizowanie międzynarodowych konferencji BUP.

baltic_2015-04-17_11-17-49.jpg

baltic_2015-04-18_17-46-42.jpg

Serdecznie zapraszamy studentów wydziału do wzięcia udziału w wydarzeniach BUP. Wszelkich informacji udziela mgr Marta Szkaradkiewicz (marta.szkaradkiewicz@up.wroc.pl).

22.04.2015