Bezpieczeństwo – wspólny cel

SKN Bezpiecznikz z UPWr wraz Kołem Naukowym do spraw Edukacji i Promocji Bezpieczeństwa działającym przy WSOWL we Wrocławiu zorganizowały studencką konferencje naukową

17 maja ponad 40 studentów dwóch wrocławskich uczelni - Uniwersytetu Przyrodniczego i Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych wraz z przedstawicielami uczestniczyło w studenckiej konferencji naukowej pt. „Bezpieczeństwo – wspólny cel”, która odbyła się w Wydziałowym Obserwatorium Agro- i Hydrometeorologii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Głównym celem konferencji było podpisanie oficjalnego porozumienia o współpracy pomiędzy kołami. Organizatorami konferencji było Studenckie Koło Naukowe Bezpiecznik a współorganizatorami Naukowe Koło Edukacji i Promocji Bezpieczeństwa. Od tej pory studenci tzw. Bezpiecznika oraz NKEiPB mogą wspólnie uczestniczyć w organizowanych wyjazdach naukowych oraz mają wsparcie w organizacji wspólnych przedsięwzięć w obszarze działania kół naukowych.

skn_bezpiecznik_1_1200.jpg

18.05.2016