Dolnośląski Festiwal Nauki na WIKŚiG

W tym roku odbyła się XXV edycja Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Jak co roku Pracownicy Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji nie zawiedli i w edycji wrocławskiej zaproponowali bogatą ofertę dla uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz osób dorosłych.

Obejmowała ona 25 imprez w formie warsztatów, wykładów, wycieczki oraz gry, realizowanych w znakomitej większości w formie stacjonarnej w salach i laboratoriach Wydziału przez przedstawicieli wszystkich jednostek organizacyjnych.

Najliczniejszą grupę uczestników stanowili uczniowie szkół podstawowych z klas I-VIII. Łączna ilość osób biorących udział w zajęciach wynosiła ponad 340.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Prowadzącym za zaangażowanie w Dolnośląski Festiwal Nauki i promocję Wydziału.