Dyplomy dla absolwentów studiów polsko-chińskich

4 czerwca 2019 r. w Hunan Agricultural University w Changsha obyły się obrony prac magisterskich na kierunku architektura krajobrazu w specjalności „tradycje chińskie i polskie w kształtowaniu krajobrazu”

Przedstawicielami Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji w komisji egzaminacyjnej byli dr hab. inż. arch. Irena Niedźwiecka-Filipiak, prof. nadzw. UPWr oraz dr hab. inż. Bartosz Jawecki. Do obron prac magisterskich przystąpiło 8 studentów: Gan Zijiao, Jiang Yuan, Liu Congzhe, Lu Chu, Pan Zeng, Yan Hongbing, Yan Kexin, Yang Shiyou. Wszyscy studenci obronili prace dyplomowe.

hau_01_obrona.jpg

Następie 27 czerwca 2019 r. odbyła się Graduate Ceremony (Ceremonia Ukończenia Studiów), w której dr hab. inż. Bartosz Jawecki, reprezentujący dziekana WIKŚiG, wręczył dyplomy ukończenia studiów. W krótkim przemówieniu pogratulował absolwentom wytrwałości i zaangażowania w studiowaniu, którego efektem było uzyskanie dyplomów oraz życzył sukcesów w pracy zawodowej. Absolwenci uzyskali dyplomy ukończenia studiów na kierunku architektura krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz Hunan Agricultural University w Changsha.

Z chińską relacją z ceremonii ukończenia studiów można zapoznać się na m.in. stronie https://mp.weixin.qq.com/s/vGaR-kpQOFym8PVuGKpZ_Q

hau_02_rozdanie.png

hau_04_rozdanie.png