Instalacja szkoleniowa w sali 416M dostępna dla studentów

Po wielomiesięcznych staraniach udało się uruchomić instalację szkoleniową dla studentów kierunku Inżynieria Środowiska. W listopadzie 2019 roku w sali 416 M odbyły się pierwsze szkolenia w zakresie równoważenia hydraulicznego (IMI Hydronic Engineering), pracy pomp (Wilo) oraz projektowania instalacji do wykrywania ponadnormatywnych stężeń gazów (Gazex).

instalacja_w_sali_416m

Organizator wyposażenia sali 416M w instalację i jej opiekun dr inż. Magdalena Domańska z Instytutu Inżynierii Środowiska składa serdeczne podziękowania władzom uczelni i Panu dziekanowi Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji prof. dr hab. inż. Bernardowi Kontnemu za pomoc w realizacji zadania oraz możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych i przekazywania najnowszej wiedzy studentom Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.