Konferencja w Sankt Petersburgu

Małgorzata Albert, Szymon Godyla, Olga Grzeja, Aleksandra Łukojko, Iwona Palińska, Łukasz Rutana, Estera Sobczyk oraz Izabela Wilczyńska reprezentowali UPWr podczas konferencji w Sankt Petersburgu

Małgorzata Albert, Szymon Godyla, Olga Grzeja, Aleksandra Łukojko, Iwona Palińska, Łukasz Rutana, Estera Sobczyk oraz Izabela Wilczyńska reprezentowali Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu podczas konferencji International Forum-Competition of Young Researchers “Topical Issuses of Rational Use of Natural Resources”, która odbyła się w dniach 23-25 kwietnia 2014 roku w National Mineral Resources University (Mining University) w Sankt Petersburgu. Studenci oraz doktoranci przedstawiali referaty w sekcjach:

• Geodesy, geomechanics and underground construction,
  • Economics and management,
  • Environmental protection.

Po referatach

Izabela Wilczyńska zajęła pierwsze miejsce w sekcji Geodesy, geomechanics and underground construction wygłaszając referat Geodetic and optoelectronic techniques in examination of the geometric state structural elements. Nagroda ta umożliwia zdobycie stypendium naukowego w wysokości tysiąca dolarów miesięcznie oraz grant na badania w wysokości 30 tys. dolarów na Mining University w Petersburgu.

prezentacja

W konferencji wzięło udział ponad 400 uczestników z 30 instytucji naukowych takich jak: Freiberg Bergakademie (Germany), Coventry University (UK), McGill University (Canada), Krakow University of Science and Technology (Poland), Southwest Petroleum University (China) and Korean Institute of Geoscience and Mineral Resources (KIGAM), Donetsk National Technical University (Ukraine).

Sobór Zbawiciela na Krwi

Aktualnie nasza uczelnia związana jest umową o dwustronnej współpracy naukowej z następującymi ośrodkiem naukowym jakim jest Państwowy Instytut Górniczy (Uniwersytet Techniczny) w Sankt Petersburgu.

Więcej informacji dotyczących konferencji na stronie: http://www.spmi.ru/en#&panel1-1

dyplom

05.05.2014