Medale w konkurencjach westernowych

Dr inż. Hanna Houszka odniosła sukces, reprezentując naszą uczelnię na Mistrzostwach Polski „Polska Liga Western i Rodeo” zorganizowanych na wrocławskich Partynicach

W jeździectwie konkurencje westernowe cieszą się znacznie mniejszą popularnością niż skoki, ujeżdżenie i Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego. W weekend 21-23 września zawodnicy zmagali się przez 3 dni w różnych konkurencjach technicznych i klasach jazdy western.

Na naszym wydziale uprawiały western tylko dwie panie – mgr inż. Anna Jasinowska, która obroniła już dyplom na kierunku inżynierii środowiska, oraz dr inż. Hanna Houszka pełniąca funkcję koordynatora wydziałowego programu Erasmus+.

Na wrocławskich Partynicach pani Hania broniła barw naszego uniwersytetu na Mistrzostwach Polski „Polska Liga Western i Rodeo”. W klasyfikacji akademickiej wywalczyła trzy medale, a oprócz tego została uhonorowana tytułem "Fair Play za 2017".

dr Houszka z nagrodą