Nagroda dla Ludzi tworzących dla Ludzi, dla lepszej przyszłości

Dr inż. Paweł Lochyński otrzymał a nagrodę Naukowiec Przyszłości 2021 w kategorii: Nauka dla lepszego życia w przyszłości

Z największą przyjemnością informujemy, że Kapituła 6. edycji konkursu „Naukowiec Przyszłości” przyznała pracownikowi naszego Wydziału dr inż. Pawłowi Lochyńskiemu z Instytutu Inżynierii Środowiska nagrodę Naukowiec Przyszłości 2021 w kategorii: Nauka dla lepszego życia w przyszłości.

Nagroda przyznana została za realizację projektu badawczego pt. „Pionierski model monitorowania zanieczyszczeń kąpieli procesowych do elektropolerowania (IonsMonit)” oraz pozytywne podejście do upowszechnia dotychczasowych wyników przedsięwzięć wśród całego społeczeństwa.

Zachęcamy do obejrzenia animacji popularno-naukowej promującej projekt IonsMonit

Pan dr inż. Paweł Lochyński odebrał statuetkę 28 września 2021 r. w Toruniu podczas 6. Forum Inteligentnego Rozwoju.