Nagroda dla mgr inż. Kingi Witek

Mgr inż. Kinga Witek z Instytutu Budownictwa UP we Wrocławiu otrzymała nagrodę za wyróżniającą się publikację pt.: „Wpływ zagęszczenia i zawartości frakcji pyłowej na proces zamarzania gruntów” na „XV Konferencji Naukowej Doktorantów Wydziałów Budownictwa” organizowanej przez Politechnikę Śląską w Gliwicach w dniach 7-8 maja 2015 w Szczyrku

Wyróżniona praca powstała w ramach realizacji rozprawy doktorskiej pod kierunkiem dr hab. inż. Krzysztofa Parylaka.

Celem Konferencji była prezentacja wyników badań teoretycznych i doświadczalnych, uzyskanych w trakcie wykonywania prac doktorskich, zaznajomienie się z tematyką badań podejmowanych przez Doktorantów w różnych ośrodkach oraz wymianę doświadczeń badawczych. Na konferencji przedstawiono 58 referatów z 18 różnych Ośrodków Naukowych z Polski i z zagranicy.

Wśród zaproszonych gości znalazły się czołowe postaci nauki oraz eksperci w dziedzinie budownictwa, m. in. prof. zw. dr hab. inż. Lech Czarnecki, który wygłosił referat pt.: „JAK ZROBIĆ DOKTORAT W DYSCYPLINIE NAUKOWEJ BUDOWNICTWO I NIE Z(A)GINĄĆ W ŚWIECIE NAUKI”.

nagroda

11.05.2015