Nagroda dla prof. Piotra Krajewskiego

Kapituła Konkursu Naukowiec Przyszłości, zdecydowała o przyznaniu profesorowi Piotrowi Krajewskiemu nagrody Naukowiec Przyszłości 2021 w kategorii Humanistyka, sztuka i społeczeństwo przyszłości.

Szanowni Państwo,

Kapituła Konkursu Naukowiec Przyszłości, który organizowany jest w ramach Forum Inteligentnego Rozwoju 2021 zdecydowała o przyznaniu profesorowi Piotrowi Krajewskiemu nagrody Naukowiec Przyszłości 2021 w kategorii Humanistyka, sztuka i społeczeństwo przyszłości za realizację projektu badawczego pn. „Identyfikacja i ocena sił napędowych zmian krajobrazów i usług krajobrazowych w kontekście planowania przestrzennego gminy”.

Jak napisano w uzasadnieniu „przyznanie nagrody jest wyrazem uznania dotychczasowych osiągnięć. Dołączenie do grona Liderów Inteligentnego Rozwoju to doskonała możliwość wzmocnienia pozytywnego wizerunku osobistego jak i reprezentowanej organizacji.”

Wręczenie nagród nastąpi w ramach 6. Forum Inteligentnego Rozwoju, które odbędzie się w dniach 26-29 września br. w Toruniu.