Nagrodzeni w Sankt Petersburgu

Trzech studentów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu zdobyło nagrody podczas międzynarodowej konferencji „The Topical Issues of Mineral Resources Management” zorganizowanej w dniach 23-27 kwietnia w National Mineral Resources University w Sankt Petersburgu.

Bartosz Ćmielewski otrzymał pierwszą nagrodę za pracę „Cheap slope indicator for warning system against natural hazards” w sekcji poświęconej geodezji, geomechanice i konstrukcjom podziemnym.

Michał Śpitalniak uzyskał drugą nagrodę w sekcji poświęconej inżynierii i ochronie środowiska za pracę „Water absorbing geocomposite as an innovative solution for supporting development of biotechnical protection of slopes”.

Anastasiia Krynytska zdobyła drugą nagrodę za pracę „Wykorzystanie instrumentów PROW 2007-2013 r. w Polsce” w kategorii „Najlepszy student” w sekcji poświęconej ekonomii i zarządzaniu.

Dodatkową nagrodą dla wyróżnionych osób jest możliwość ubiegania się o stypendium naukowe w wysokości tysiąca dolarów miesięcznie oraz grant na badania w wysokości 30 tys. dolarów na Uniwersytecie w Petersburgu.

29.04.2013