NaviUP SKN Geodetów zwycięża po raz kolejny!

W dniu 14.10.2023 r. w Gmachu głównym Politechniki Warszawskiej odbyła się Gala Środowiska Studenckiego.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Forum Uczelni Technicznych w ramach Konkursu Kół Naukowych “KoKoN”.

Konkurs skierowany jest do studentów uczelni technicznych działających w kołach naukowych. Ideą konkursu jest rozwój aktywności naukowej i społecznej wraz z integracją środowiska studenckiego, propagowaniem działalności naukowej oraz budowaniem dialogu pomiędzy uczelniami technicznymi w Polsce i firmami zewnętrznymi.

W gronie zgłoszonych do konkursu projektów, znalazł się “NaviUP” realizowany przez Studenckie Koło Naukowe Geodetów. Projekt zgłoszony został w dwóch kategoriach: “FUT Favourite” gdzie głosy oddawane są przez internautów oraz w kategorii “Cyfryzacja”, gdzie projekty oceniane są przez komisję składającą się z członków Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych, członków Prezydium Forum Uczelni Technicznych 2023 oraz niezależnego eksperta.

NaviUP zwyciężył w kategorii “Cyfryzacja”, a nagrodę podczas Gali odebrał reprezentant zespołu Pan Konrad Kostrzanowski. Aktualnie odbywają się prace na drugim etapem projektu, który będzie rozwinięciem działania serwisu dla kolejnych budynków UPWr.

Link do transmisji wydarzenia.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

14.10.2023