Nominacja profesorska

zenon_zamiar.jpg

Prof. dr hab. inż. Zenon Zamiar z Instytutu Kształtowania i Ochrony Środowiska odebrał w piątek 22 listopada z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego nominację profesorską. Łącznie Prezydent wręczył 65 aktów nominacyjnych nauczycielom akademickim, pracownikom nauki i sztuki. „Z każdą nominacją profesorską stajemy się bardziej współodpowiedzialni za kondycję polskiej nauki, kondycję szkolnictwa wyższego, kondycję instytucji naukowo-badawczych” – mówił prezydent podczas piątkowej uroczystości.

22.11.2013