Nowy tom Pro Memoria (2006-2022) już na stronie Wydziału

Na stronie Wydziału została opublikowana monografia pod redakcją profesorów Andrzeja Drabińskiego i Jerzego Soboty „Pro Memoria (2006-2022)”, która zawiera biogramy i wspomnienia o 53 pracownikach i byłych pracownikach Wydziału zmarłych w okresie od stycznia 2006 do czerwca 2022 roku, a także wspomnienie o pierwszym prezesie Zrzeszenia Absolwentów naszego Wydziału.

Monografia stanowi kolejny tom wspomnień o zmarłych pracownikach Wydziału (pierwszy zawiera biogramy i wspomnienia o 57 pracownikach i byłych pracownikach, którzy odeszli od nas do 2005 roku).

Bardzo prosimy o informację do dziekanatu o zauważonych przez Państwo błędach lub nieścisłościach, aby można je było skorygować przed planowanym drukiem monografii.

09.08.2022