Prezentacje prac studentów wydziału

Serdecznie zapraszamy na prezentacje prac studentów Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji, które powstały podczas I Zintegrowanej szkoły letniej architektury krajobrazu zorganizowanej przez pracownię studialno-projektową IAK UP we Wrocławiu. Spotkanie odbędzie się w środę 12 października w sali Rady Wydziałów w budynku CND (parter) o godzinie 13.00.

24-27 sierpnia tego roku w Maciejowcu (Dolina Bobru) odbyła się I Zintegrowana szkoła letnia architektury krajobrazu. Uczestnikami warsztatów projektowych byli studenci kierunków Architektury Krajobrazu i Inżynierii Środowiska, którzy brali udział w konkursie architektonicznym na zagospodarowanie przestrzeni wokół Wydziału IKŚiG („Nowa Przestrzeń WIKŚiG, maj 2011). Szkoła została zorganizowana przez pracownię studialno-projektową działającą przy Instytucie Architektury Krajobrazu. Prowadzącymi warsztaty byli: dr inż. arch. Anna Bocheńska-Skałecka, dr inż. arch. kraj. Ewa Podhajska, dr inż. arch. Magdalena Zienowicz (Instytut Architektur Krajobrazu UP we Wrocławiu) i arch. kraj Mirosław Sztuka (dyrektor projektowy firmy AECOM na Polskę). Podczas ostatnich dni szkoły letniej, pracy warsztatowej przyglądali się: pan prof. dr hab. inż. Jerzy Sobota, dziekan WIKŚiG, pani dr hab. inż. arch Irena Niedźwiecka-Filipiak, dyrektorka IAK, pani prof. dr hab.inż. arch. Alina Drapella-Hermansdorfer.

Prace projektowe podczas warsztatów
Prezentacja efektów projektowych studentów na forum szkoły
Goście, prowadzący i uczestnicy warsztatów
07.10.2011