SKN PUZZLE na Szczelińcu

20-22 października 2017 r. studenci kierunku Gospodarka Przestrzenna wyruszyli na tereny Parku Narodowego Gór Stołowych, pokonując 665 schodów w drodze na najwyższy szczyt w Górach Stołowych – Szczeliniec Wielki

Szczeliniec Wielki należy do Korony Gór Polski i jest jedną z największych atrakcji turystycznych Sudetów, co zawdzięcza takim atrakcjom jak rezerwat krajobrazowy oraz tarasom widokowym z panoramą Sudetów.

skn_puzzle_na_szczelincu_1.jpg
Fot. SKN PP Puzzle

Studenckie Koło Planowania Przestrzennego PUZZLE już po raz VI zorganizowało rajd w celu integracji studentów, obecnych i nowych członków, którzy po raz pierwszy będą uczestniczyć w jego działalności. Wyjazd ukierunkowany był głównie na wędrówki górskie.

Oczywiście oprócz nich był czas na wspólną zabawę i lepsze poznanie się. Taki rajd jest świetną okazją do wymiany doświadczeń i dyskusji na tematy związane ze studiowaniem na naszym Uniwersytecie, jak również kierunkiem Gospodarka Przestrzenna.

skn_puzzle_na_szczelincu_2.jpg
Fot. SKN PP Puzzle

Bonatti Walter pisał: „Góry są środkiem, celem jest człowiek. Nie chodzi o to, aby wejść na szczyt, robi się to, aby stać się kimś lepszym”. Stąd mamy nadzieję, że wspólne górskie przeżycia zaowocują wytrwalszą pracą w Kole, lepszymi pomysłami, projektami i sukcesami SKN Planowania Przestrzennego PUZZLE w tym roku akademickim. Kto nie był niech żałuje…

skn_puzzle_na_szczelincu_3.jpg
Fot. SKN PP Puzzle

Dla tych zaś, którzy chcieliby dołączyć do naszego koła zapraszamy na spotkanie we wtorek 7 XI 2017 r. o godzinie 18 w sali 2.21H. Po więcej informacji zapraszamy na nasz naszego Fanpage na Facebook'u: @skn.puzzle W razie pytań zachęcamy do kontaktu kolo.planowania@gmail.com.

Im więcej osób, tym większe działanie!

23.10.2017