Studentka Inżynierii Środowiska Mistrzynią Polski w Triathlonie

Studentka 3 roku Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Przyrodniczego – Agata Litwin została Mistrzynią Polski w Triathlonie i V-ce Mistrzynią Europy w Aquathlonie!

Ostatnie trzy tygodnie były istnym szaleństwem – Wyjazd na Mistrzostwa Europy w Aquathlonie w Kolonii, Niemcy (31.05.2014), następnie Mistrzostwa Polski na dystansie standard w Ełku dnia 8 czerwca i na koniec podwójny start – sobota (15.06.2014) Mistrzostwa Polski na dystansie supersprint i niedziela (16.06.2014) start na dystansie 1/4 IM w Serocku koło Warszawy.

Sukcesy:

• srebrny medal Mistrzostw Europy w Aquathlonie U-23,
  • brązowy medal Mistrzostw Polski w Triathlonie U-23 standard,
  • złoty medal Mistrzostw Polski U-23 supersprint,
  • srebrny medal Mistrzostw Polski Seniorów na supersprint,
  • złoty medal 1/4 Ironmana.

Teraz zawodniczka ma 2 tygodnie luźniejszych treningów, po to, by 6 lipca walczyć o kolejny medal Mistrzostw Polski na dystansie sprinterskim w Suszu. Ten czas zostanie wykorzystany w pełni na edukację na uczelni.

agata_litwin_braz_mp.jpg

agata_litwin_medale.jpg