Studia Polsko-Chińskie

16 czerwca 2017 r. w Hunan Agricultural University w Changsha (長沙) w chińskiej prowincji Hunan odbyły się kolejne już obrony prac magisterskich naszych studentów specjalności Chinese and Polish traditions in shaping of the landscape (建议去掉专业) na kierunku architektura krajobrazu

Z oficjalną wizytą na tamtejszej uczelni w dniach 15-23 czerwca przebywali Prodziekan kierunku studiów architektura krajobrazu prof. dr hab. Beata Raszka oraz dr inż. Łukasz Pardela, pracownik Instytutu Architektury Krajobrazu, którzy reprezentowali Wydział w pracach wspólnej komisji egzaminacyjnej.

ak_chiny_1.jpg

Była to okazja nie tylko do wymiany cennych doświadczeń, ale przede wszystkim zapoznania się z aktualnymi potrzebami studentów przebywających w Changsha oraz wspólnych spotkań.

Wszystkim absolwentkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym w Chinach!

ak_chiny_2.jpg

26.06.2017