Sukces naszych Studenckich Kół Naukowych

W 3. edycji Funduszu Aktywności Studenckiej, organizowanego przez Wrocławskie Centrum Akademickie, laureatami konkursu zostały SKN Planowania Przestrzennego PUZZLE wraz z SKN Architektury Krajobrazu (projekt EduGarden) oraz SKN Geodetów (projekt Badanie jakości powietrza i dróg z wykorzystaniem niskokosztowych sensorów umieszczonych na rowerach: "Sensorowo-roWeRowO")

Sukces jest tym większy, że w bieżącej edycji nagrodzono 35 projektów spośród 101 zgłoszonych przez SKN wszystkich uczelni wrocławskich. Projekty naszych SKN uzyskały maksymalne możliwe dofinansowanie, tj. 5 tys zł. W tym sukcesie niebagatelny wkład mają nasi dydaktycy – opiekunowie SKN, tj. dr hab. Jan Kazak i dr Małgorzata Świąder (SKN PUZZLE), dr Jerzy Potyrała we współpracy z dr inż. Katarzyną Tokarczyk-Dorociak (SKN AK), dr Kamil Kaźmierski i dr Adrian Kaczmarek (SKN Geodetów).

Fundusz Aktywności Studenckiej – wyniki naboru do 3. edycji Programu.

30.06.2021