Szkolenie w Centrum Zastosowań Światła w Pile

Studenci kierunku architektura krajobrazu mieli okazję poszerzyć wiedzę w zakresie oświetlenia i iluminacji podczas warsztatów zorganizowanych w Centrum Zastosowań Światła w Pile

Dnia 30.03.2015 grupa składająca się z 80 studentów specjalności Tradycje chińskie i polskie w kształtowaniu krajobrazu oraz studenci drugiego roku studiów II stopnia udała się do CENTRUM ZASTOSOWAŃ ŚWIATŁA W PILE Philips Lighting Poland S.A.

philips_2015-03-30.jpg

Studenci między innymi wysłuchali wykładów specjalistów z zakresu techniki świetlnej: Pawła Morawskiego pt. Nowe technologie - oświetlenie LED i OLED oraz Marka Lorczyka pt. Oświetlenie Zewnętrzne. Zwiedzili również Centrum Zastosowań Światła (przestrzeni eksperymentalnej i laboratorium światła). Spotkanie z profesjonalistami z zakresu techniki świetlnej połączone z praktyczną demonstracją możliwości zastosowań światła umożliwiło uczestnikom szkolenia poszerzenie wiedzy w zakresie oświetlenia i iluminacji.

Była to już druga wizyta w Centrum Zastosowań Świtała w Pile w przeciągu dwóch lat.

31.03.2015