Szkolenie z obsługi programów CADvent oraz LindQST

8 listopada w laboratorium instalacji sanitarnych Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji odbyło się szkolenie z obsługi programów CADvent oraz LindQST do projektowania instalacji wentylacyjnych w środowisku AutoCAD.

Warsztaty dla studentów Inżynierii Środowiska (4 roku i 1 MSU) zostały zorganizowane przez Pana dr inż. Włodzimierza Białasa z Katedry Budownictwa oraz dr inż. Magdalenę Domańską i dr inż. Magdalenę Kuśnierz z Instytutu Inżynierii Środowiska. Studenci oraz pracownicy otrzymali certyfikat oraz roczną licencję programu CADVent.

Dziękujemy przedstawicielom firmy LINDAB, Pani Dorocie Mamczura Kierownik Produktu Lindab ICS raz Panu Mateuszowi Rymarczykowi Specjaliście ds. Produktu Lindab ICS za podzielenie się ze studentami praktyczną wiedzą techniczną z zakresu projektowania instalacji wentylacyjnych.

szkolenie_cadvent_i_lindqst_2022-11-08_13-13-45.jpg

szkolenie_cadvent_i_lindqst_.png