Uniwersytet Betonu Grupy Górażdże

Drugi cykl zajęć II edycji Uniwersytetu Betonu Grupy Górażdże odbył się w dniach 22.10–23.10.2013 roku w Dąbrowie Górniczej. Po serii wykładów prowadzonych przez ekspertów Grupy Górażdże odbyły się zajęcia terenowe, podczas których zwiedzono Przemiałownię Ekocem. Ostatni cykl zajęć odbędzie się w maju 2014.

uniwersytet_betonu_1.jpg

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu reprezentowany przez stały 10-osobowy zespół studentów kierunku budownictwo: Agnieszka Kapała, Aleksandra Kiljańska, Małgorzata Kurzeja, Rafał Chmiel, Paweł Huć, Marek Hudyma, Marcin Kaczmarek, Jacek Lachnik, Dawid Niwa, Łukasz Szczepański.

uniwersytet_betonu_2.jpg

Opiekunami zespołu są: mgr inż. Agata Włóka i dr inż. Robert Świerzko z Instytutu Budownictwa.

25.10.2013