Wizyta delegacji z National Mineral Resources University

W dniach 25-29 marca 2013 r. wydział odwiedzili przedstawiciele Katedry Inżynierii Geodezyjnej z National Mineral Resources University w Sankt Petersburgu

W dniach 25-29 marca 2013 r. wydział odwiedzili przedstawiciele Katedry Inżynierii Geodezyjnej z NATIONAL MINERAL RESOURCES UNIVERSITY w Sankt Petersburgu w następującym składzie: prof. Vasili Koviazin – wicedyrektor katedry, dr Ekaterina Nesterenko, dr Olga Lepikihina. Goście zaprezentowali działalność swojej jednostki i zapoznali się ze specyfiką prowadzonych badań na naszym wydziale w zakresie geodezji i kartografii, katastru oraz gospodarki przestrzennej. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu podpisał umowę o dwustronnej współpracy z uczelnią w Petersburgu w roku 2009. Podczas wizyty delegacji omawiano szczegóły dalszej współpracy i możliwości przygotowania wspólnych publikacji.

29.03.2013