Wręczenie dyplomów absolwentom wydziału

Uroczystość w dniu 16 listopada 2019 otworzył dziekan wydziału, prof. dr hab. inż. Bernard Kontny. Przywitał przybyłych gości, a szczególnie absolwentów wydziału

Dyplomy ukończenia studiów drugiego stopnia otrzymało 241 osób, w tym absolwenci następujących kierunków:

• inżynieria środowiska – 27 osób,
  • geodezja i kartografia – 38 osoby, geodezja i kartografia studia niestacjonarne – 31
  • budownictwo – 34 osób,
  • architektura krajobrazu – 28 osoby,
  • gospodarka przestrzenna – 54 osób,
  • inżynieria i gospodarka wodna – 17 osób.
  • inżynieria bezpieczeństwa – 12

Wręczono nagrody za dyplomy z wyróżnieniem 8 absolwentom oraz łącznie 20 nagród za:

• bardzo dobre wyniki w nauce,
  • wyróżniającą się prace dyplomową,
  • aktywną pracę w studenckich kołach naukowych,
  • aktywną działalność społeczną i organizacyjną.

Dyplomy dziekana za wyróżniającą się pracę magisterską otrzymało 5 osób.

Medale „Za zasługi dla Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji UPWr” otrzymali:

• dr inż. Małgorzata Akińcza
  • dr inż. Jarosław Haliniak
  • inż. Jolanta Just-Maruszewska
  • prof. dr hab. inż. Ewa Krzywicka-Blum
  • dr inż. Ryszard Nowak
  • prof. dr hab. inż. Edward Osada
  • Elżbieta Trośniak

Do uroczystej promocji na stopień doktora przystąpiło 13 osób:

• w dyscyplinie geodezja i kartografia: dr inż. Andrè Garcia Vieira de Sá, dr inż. Bartłomiej Ćmielewski,
  • w dyscyplinie ochrona i kształtowanie środowiska: dr inż. Sabina Zioła, dr inż. Małgorzata Dawid, dr inż. Liliana Serafin,
  • w dyscyplinie inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka: dr inż. Aleksandra Bawiec, dr inż. Hanna Olczyk, dr inż. Alicja Zielińska, dr inż. Dorota Wodzińska-Cader, dr inż. Iga Solecka, dr inż. Agnieszka Stacherzak,
  • w dyscyplinie inżynieria lądowa i transport: dr inż. Bogusław Kaczałek, dr inż. Kamila Pawłuszek.

Wykład abolutoryjny nt. „Modelowanie 3D na podstawie zdjęć cyfrowych” wygłosił dr hab. inż. Grzegorz Jóźków.

Głos zabrał dr hab. inż. Ryszard Pokładek – prezes Zrzeszenia Absolwentów Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji, który zachęcił tegorocznych absolwentów do utrzymywania kontaktu z wydziałem i uczestniczenia w zjazdach absolwentów.

W imieniu absolwentów wydziału głos zabrała mgr inż. Patryk Gorzaniak. Podziękował nauczycielom akademickim, władzom wydziału, rodzicom – współautorom dzisiejszego sukcesu.

Dziekan przypomniał, że otrzymany dyplom jest udokumentowaniem zdobytej wiedzy i umiejętności w trakcie studiów. W imieniu władz uczelni, wydziału oraz całej społeczności akademickiej życzył absolwentom na nowym etapie życia pomyślności oraz sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Uroczystość uświetnił występ Chóru Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu pod dyrekcją Profesora Alana Urbanka.

16.11.2019