Współpraca z Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Szklarach Górnych

Miło nam poinformować, iż uczelnia nasza nawiązała współpracę ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym im. Przyjaciół Dzieci w Szklarach Górnych

Koordynatorem jest Pani dr hab. inż. arch. Eleonora Gonda-Soroczyńska. Studenci kierunku Gospodarka Przestrzenna pod kierunkiem Pani dr hab. inż. arch. Eleonory Gonda-Soroczyńskiej rozpoczęli pracę nad projektem planistyczno-urbanistyczno-architektonicznym trzech „Zielonych klas” dla tegoż ośrodka (pro bono). W dniu 4.04.2017 r. 18 osób uczestniczyło w wyjeździe terenowym do Szklar Górnych, w celu przeprowadzenia wywiadu środowiskowego, wizji lokalnej, inwentaryzacji. Oto zdjęcia z pobytu grupy studentów u zleceniodawcy projektu w Szklarach Górnych.

szklary_2.jpg

szklary_3.jpg