Wycena lasów w praktyce

Studenci specjalności gospodarka nieruchomościami, z kierunku geodezja i kartografia, wzięli udział w wyjeździe do Nadleśnictwa Zdroje, aby w praktyce przetestować swoje umiejętności z zakresu wyceny lasów

W ramach realizacji ćwiczeń z przedmiotu wycena lasów, studenci specjalności gospodarka nieruchomościami (kierunek geodezja i kartografia) odbyli wyjazd terenowy do Nadleśnictwa Zdroje, w celu zweryfikowania nabytych umiejętności w praktyce. Celem ćwiczeń terenowych było zapoznanie studentów z tematyką dokumentacji leśnej prowadzonej przez Lasy Państwowe, struktury przestrzennej organizacji Lasów Państwowych oraz praktycznej wyceny nieruchomości leśnej z wykorzystaniem techniki szacunku brakarskiego.

wycena_lasow_01.jpg

wycena_lasow_02.jpg

wycena_lasow_03.jpg

wycena_lasow_04.jpg

wycena_lasow_05.jpg

wycena_lasow_06.jpg

Zajęcia odbyły się dzięki współpracy Pana Piotra Mirka z Nadleśnictwa Zdroje oraz dr inż. Jana Kazaka z Katedry Gospodarki Przestrzennej.