Wyróżnienie rozprawy doktorskiej

Dr inż. Jan Kazak został laureatem konkursu im. prof. Michała Kuleszy na najlepsze rozprawy doktorskie poświęcone tematyce samorządowej

XIV edycja konkursu organizowana była przez Wydawnictwo Wolters Kluwer SA i Redakcję Samorządu Terytorialnego. Patronami instytucjonalnymi Konkursu była Unia Metropolii Polskich, Związek Województw RP, Związek Miast Polskich, Związek Powiatów Polskich, Związek Gmin Wiejskich RP oraz Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej. W konkursie brały udział prace dotyczące samorządu terytorialnego i zagadnień decentralizacji władzy, które obronione zostały w 2016 r. Wręczenie nagród odbyło się 24 maja br. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i było częścią uroczystego Wykładu im. prof. Michała Kuleszy. Wyróżniona rozprawa doktorska pt. „Scenariusze zmian zagospodarowania przestrzennego i ocena ich skutków środowiskowych na przykładzie strefy podmiejskiej Wrocławia” zrealizowana została w Katedrze Gospodarki Przestrzennej pod opieką promotora dr. hab. inż. Szymona Szewrańskiego.

02.06.2017