XLII Międzynarodowe Seminarium Kół Naukowych w Olsztynie

Studenci naszego wydziału – Amadeusz Walczak i Łukasz Rutana – otrzymali wyróżnienia za referaty wygłoszone podczas XLII Międzynarodowego Seminarium Kół Naukowych w Olsztynie

W dniach 21-22 maja 2013 roku na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, odbyło się XLII Międzynarodowe Seminarium Kół Naukowych pod hasłem „Koła naukowe szkołą twórczego działania”. Seminarium miało charakter interdyscyplinarny, jego celem była wymiana osiągnięć studenckich kół naukowych działających na uczelniach wyższych w kraju i za granicą. Dwóch członków Studenckiego Koła Naukowego Meliorantów im. prof. Stanisława Baca z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu wystąpiło w sekcji: kształtowania i ochrony środowiska w panelu hydrologia. Pierwsze miejsce zajął Amadeusz Walczak z referatem pt. „Modele matematyczne ruchu wody w wałach przeciwpowodziowych”, natomiast Łukasz Rutana został wyróżniony za pracę pt. „ Modele fizyczne ruchu wody w wałach przeciwpowodziowych”.

xlii_sem_kol_nauk.jpg

24.05.2013