Wyszukiwarka

wyszukiwanie zaawansowane
Do 16 stycznia we wrocławskim Ogrodzie Botanicznym można podziwiać iluminację, która docelowo będzie stałym oświetleniem tego wyjątkowego miejsca. – Chcemy pokazać, że wprowadzenie niewielkiej ilości światła pozwala intensywnie doświadczać głębię i znaczenie nocy – mówi odpowiedzialna za projekt dr Magdalena Zienowicz z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/naukowcy-z-upwr-zaprojektowali-iluminacje-ogrodu-botanicznego-3695.html
Wśród laureatów ogólnopolskiego konkursu na najlepsze prace dyplomowe obronione na kierunku geodezja i kartografia, organizowanego przez Stowarzyszenie Geodetów Polskich oraz Główny Urząd Geodezji i Kartografii znalazło się aż troje studentów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/studenci-upwr-nagrodzeni-za-najlepsze-prace-dyplomowe-z-geodezji-i-kartografii-4048.html
w sprawie powołania doraźnej komisji przetargowej w celu przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zapytania ofertowego, którego przedmiotem jest: usługa audytu zewnętrznego projektu pn.: Opracowanie prototypów wyrobów medycznych na bazie surowców otrzymywanych z porożogennych komórek macierzystych” współfinansowanego przez NCBiR w ramach Przedsięwzięcia pilotażowego Wsparcie badań naukowych i prac rozwojowych w skali Demonstrator+ oraz ze (...)
https://bip.upwr.edu.pl/akty-prawne/zarzadzenia/zarzadzenia-rektora/2015-rok/zarzadzenie-nr-1102015-rektora-uniwersytetu-przyrodniczego-we-wroclawiu-z-dnia-15-pazdziernika-2015-roku-110.html
w sprawie wprowadzenia zmian do uchwały nr 169/2012 ze zm. Senatu Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu z dnia 30 listopada 2012r. w sprawie powołania Odwoławczej Komisji Dyscyplinarnej dla Studentów
https://bip.upwr.edu.pl/akty-prawne/uchwaly/uchwaly-senatu/2016-rok/uchwala-nr-72016-senatu-uniwersytetu-przyrodniczego-we-wroclawiu-z-dnia-29-kwietnia-2016-roku-7.html
Wśród najważniejszych spraw poruszonych na ostatnim posiedzeniu senatu w 2015 roku znalazły się zmiany w planach rzeczowo-finansowych na 2015 rok oraz prowizorium planów rzeczowo-finansowych na rok 2016.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/grudniowe_posiedzenie_senatu_2015-860.html
Nagrody specjalne Za uzyskanie najwyższej liczby cytowań w skali uczelni prof. dr hab. Adam Figiel prof. dr hab. inż. Jan Oszmiański prof. dr hab. inż. Aneta Wojdyło Za uzyskanie stopnia doktora habilitowanego przed ukończeniem 35. roku życia dr hab. Krzysztof Grzymajło, profesor uczelni dr hab. inż. Jan Kazak, profesor uczelni dr hab. inż. Piotr Krajewski, profesor uczelni dr hab. inż. Paulina Nowicka, profesor uczelni dr hab. Aleksandra Pawlak, profesor uczelni dr hab. inż. Daniel (...)
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/lista-nagrodzonych--swieto-upwr--listopad-2020
Z ogólnopolskiego Forum Inteligentnego Rozwoju UPWr wrócił z dwoma nagrodami. Jesteśmy laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju przyznawanej instytucjom zajmującym się działalnością badawczo-rozwojową, a za projekt Biocervin otrzymaliśmy Grand Prix!
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/prestizowe_nagrody_dla_upwr-708.html
11 grudnia 2017 roku zorganizowane zostało uroczyste Seminarium naukowe nt. Aktualnych wyzwań w inżynierii środowiska dedykowane Pani prof. dr hab. inż. Alicji Czamarze z okazji Jubileuszu 47 lat pracy naukowej oraz siedemdziesięciolecia urodzin.
https://wiksig.upwr.edu.pl/aktualnosci/jubileusz-prof-dr-hab-inz-alicji-czamary-z-instytutu-inzynierii-srodowiska-6.html
Studia doktoranckie w dyscyplinie kształtowanie środowiska prowadzone były na Wydziale Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji od 1995 do 2011 roku. Od roku 2012 na podstawie Uchwały Rady Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji nr 4/793/2012 z 29 lutego 2012 r., w sprawie zmiany dyscypliny, studia realizowane są w dyscyplinie ochrona i kształtowanie środowiska. Od 2012 roku na Wydziale realizowane są również studia doktoranckie w dyscyplinie geodezja i (...)
https://wiksig.upwr.edu.pl/studia/studia-doktoranckie/informacje-ogolne
Katedra i Klinika Chirurgii - badania naukowe „Okulistyka - leki na regenerację rogówki". Grant Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w Warszawie Demonstrator plus nr UOD-DEM-1-351/001 Tytuł projektu „Opracowanie prototypów wyrobów medycznych na bazie surowców otrzymanych z porożogennych komórek macierzystych".Zespół: prof. dr hab. Zdzisław Kiełbowicz, dr Agnieszka Antończyk, dr Przemek Prządka Celem doświadczenia była ocena skuteczności terapii ubytków rogówki z wykorzystaniem neomycyny, (...)
https://wmw.upwr.edu.pl/wydzial/struktura/katedra-i-klinika-chirurgii/badania-naukowe-kch

Rezultaty: 111 - 120 z 15 podstron