Absolutorium i tytuł Profesora Honorowego dla belgijskiego uczonego

W sobotę, 29 listopada, w Auli Jana Pawła II Centrum Dydaktyczno-Naukowego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbyła się uroczystość absolutorium Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji połączona z nadaniem tytułu profesora honorowego belgijskiemu uczonemu profesorowi Ronny’emu Verhoevenowi.

Podczas wydziałowej uroczystości, którą otworzył rektor prof. Roman Kołacz, łącznie ponad 350 absolwentów architektury krajobrazu, inżynierii środowiska, geodezji i kartografii oraz gospodarki przestrzennej odebrała dyplomy ukończenia studiów magisterskich. Odbyła się także promocja czterech doktorów oraz wręczenie pięciu medali „Za zasługi dla Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji”.

Centralnym punktem uroczystości było przyznanie tytułu Profesora Honorowego prof. Ronny’emu Verhoevenowi. Laudację odczytał prof. Stanisław Czaban, aktu promocji dokonał dziekan wydziału prof. Jerzy Sobota, zaś wyróżniony profesor skierował do zgromadzonych gości serdeczne słowa podziękowania.

29.11.2008