Pracownicy Instytutu Inżynierii Środowiska z wizytą w ZSET w Rakowicach Wielkich

7 kwietnia 2022 roku pracownicy Instytutu Inżynierii Środowiska odwiedzili zaprzyjaźniony Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych w Rakowicach Wielkich.

Spotkanie podzielone zostało na dwie części teoretyczną i praktyczną, w których zaprezentowana została oferta dydaktyczna Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz temat innowacyjnych technologii w inżynierii środowiska. Następnie zespół w składzie dr hab. inż. Katarzyna Pawęska prof. uczelni, dr inż. Paweł Lochyński, mgr inż. Jakub Misiewicz oraz mgr inż. Sylwia Charazińska przeprowadził wraz uczniami szkoły warsztaty naukowe.

W zajęcia zaangażowali się nie tylko uczniowie.  Na pracowników Instytutu Inżynierii Środowiska czekało doświadczenie naukowe przygotowane przez uczniów oraz nauczycielkę chemii Panią Justynę Cieślak.

Serdecznie dziękujemy uczniom, nauczycielom oraz Dyrekcji Szkoły za tak ciepłe przyjęcie i udostepnienie fotorelacji z warsztatów, o których więcej można przeczytać na stronie Instytutu Inżynierii Środowiska.