Nagroda „Gwiazda Umiędzynarodowienia” – zaproszenie do edycji 2022

ręka wskazująca narysowaną gwiazdę

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania kandydatur do Nagrody Środowiskowej Gwiazdy Umiędzynarodowienia / Internationalization Stars 2022. Misją Nagrody jest wyłonienie, nagrodzenie oraz promocja osób mających wybitne osiągnięcia w zakresie umiędzynarodowienia polskich szkół wyższych.

Nagroda przyznawana jest przez Kapitułę składającą się z reprezentantów polskich instytucji i organizacji zaangażowanych w rozwój umiędzynarodowienia – pod patronatem przewodniczącego KRASP prof. Arkadiusza Mężyka, który pełni zarazem godność Honorowego Przewodniczącego Kapituły.

Kandydatów zgłaszać mogą władze uczelni i organizacji zaangażowanych w umiędzynarodowienie, a także nauczyciele akademiccy, studenci i doktoranci polskich szkół wyższych.

Nagroda 2022 zostanie przyznana w następujących kategoriach:

• Gwiazda Zarządzania – Management Star
  • Gwiazda Kształcenia – Teaching Star
  • Gwiazda Marketingu – Marketing Star
  • Gwiazda Badań – Research Star
  • Wschodząca Gwiazda – Rising Star
  • Gwiazda Dyplomacji Publicznej – Public Diplomacy Star

Przyznana zostanie także nagroda specjalna:

• Wybitna Gwiazda – Distinguished Star

Sekretariat Nagrody prowadzi Fundacja Edukacyjna "Perspektywy", realizująca wspólnie z KRASP program międzynarodowej promocji polskich uczelni "Study in Poland".

Termin zgłoszeń upływa 17 grudnia 2021 r.

Zgłoszenia: gwiazdy@perspektywy.pl

Więcej na stronie http://gwiazdyinternacjonalizacji.pl