Ogłoszenia

Praca na stanowisku BIM engineer w Give Polska Sp. z o o.

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

kratownica

Give Polska Sp. z o o. jest spółką zależną duńskiej firmy Give Steel A/S – wiodącego producenta konstrukcji stalowych w Danii i Europie Północnej. Give Steel A/S dba o klienta przez cały proces budowy zapewniając usługi projektowe, produkcyjne i dostarczając konstrukcje stalowe oraz przeprowadzając ich montaż.

Siedziba Give Poland znajduje się w Katowicach i składa się z dwóch działów: Projektowania Konstrukcyjnego oraz Działu projektowania BIM.

Polityka Give stawia przede wszystkim na zrównoważony rozwój, który realizowany jest na kilku płaszczyznach, m.in. związanych z ochroną środowiska i minimalizacją śladu węglowego.

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie modeli BIM
  • opracowywanie rysunków warsztatowych
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • ścisła współpraca z oddziałami w Danii

Nasze wymagania:

  • preferowany tytuł inżyniera budownictwa
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu, sumienność i dokładność
  • znajomość programu Tekla Structures będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • atraktycjne godziny pracy w systemie hybrydowym
  • szkolenia i opiekę doświadczonego mentora
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy (laptop, telefon służbowy)
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, rozwoju zawodowego i budowania ścieżki kariery
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • pakiet MultiSport, chill room, imprezy integracyjne (w tym wyjazdy do Danii)

Wyślij nam swoje CV:  poland@givesteel.com

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu.

Karolina Lisek

Direct: +48 783770381
Office: +45 75 73 12 18
www.givesteel.com