Ogłoszenia

Składanie wniosków o finansowanie projektów badawczych dla Studenckich Kół Naukowych

Zgodnie z Zarządzeniem nr 60/2024 Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu z dnia 7 maja 2024 roku Dziekan Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Prof. Mirosław Wiatkowski ogłasza drugi termin składania wniosków o przyznanie środków finansowych na realizację projektu badawczego dla Studenckich Kół Naukowych działających na Wydziale w związku z niewykorzystaniem całej puli środków przeznaczonych na ten cel.

Stosownie do Regulaminu przyznawania środków finansowych na realizację projektów badawczych wnioski oraz niezbędne dokumenty należy składać w Dziekanacie WIKŚiG – pokój 1.07 H do 22.10.2024 r.