Zaproszenie na obronę pracy doktorskiej mgr. inż. Dariusza Strugarka

mgr. inż. Dariusza Strugarka

Satellite Laser Ranging to Low Earth Orbiters for Orbit Validation
and Determination of Global Geodetic Parameters

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w dniu 22 września 2022 r. o godz. 15.00 w trybie hybrydowym – w sali Rad Wydziałów 0.18 CDN (budynek C3 przy pl. Grunwaldzkim 24 a) oraz z wykorzystaniem technologii informatycznych zapewniających kontrolę jej przebiegu i rejestrację.

Promotor:

• Prof. dr hab. inż. Krzysztof Sośnica, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Kopromotor:

• Dr Daniel Arnold, Universität Bern, Szwajcaria

Promotor pomocniczy:

• Dr. inż. Grzegorz Bury, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Recenzenci:

• Prof. dr Toshimichi Otsubo, Hitotsubashi University, Japonia
  • Dr Frank G. Lemoine, Goddard Space Flight Center – NASA, Stany Zjednoczone Ameryki

Z pracą doktorską i opiniami Recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu przy ul. C.K. Norwida 29.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie z wykorzystaniem aplikacji Hangouts Meet, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres: doktorat.upwr@upwr.edu.pl w celu uzyskania linku do sesji zdalnej, najpóźniej dwa dni przed planowanym terminem sesji tj. do 20 września 2022 r. (daje to możliwość wstępnej weryfikacji adresu). Widzowie powinni dołączać do wydarzenia z wyłączoną kamerą i mikrofonem.

Streszczenie rozprawy doktorskiej oraz recenzje dostępne są na stronie Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.