Zaproszenie na obronę rozprawy doktorskiej mgr. inż. Mateusza Drożdżewskiego

publiczną obronę rozprawy doktorskiej
mgr. inż. Mateusza Drożdżewskiego

tytuł rozprawy:

Troposphere delay modeling in satellite laser ranging measurements to geodetic satellites

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w dniu 5 października 2022 r. o godz. 11.15 w trybie hybrydowym – w sali Rad Wydziałów 0.18 CDN (budynek C3 przy pl. Grunwaldzkim 24a) oraz z wykorzystaniem technologii informatycznych zapewniających kontrolę jej przebiegu i rejestrację.

Promotor:

• prof. dr hab. inż. Krzysztof Sośnica, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Kopromotor:

• Dr. Dipl.-Ing Florian Zus, Das Helmholtz-Zentrum Potsdam – Deutsches GeoForschungs Zentrum GFZ, Niemcy

Recenzenci:

• Univ.Prof. Dipl.-Ing. Dr.techn. Johannes Böhm, Technische Universität Wien, Austria
  • prof. dr hab. Stanisław Schillak, Centrum Badań Kosmicznych PAN, Warszawa

Z rozprawą doktorską i opiniami Recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu przy ul. C.K. Norwida 29.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie z wykorzystaniem aplikacji Hangouts Meet, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres: doktorat.upwr@upwr.edu.pl w celu uzyskania linku do sesji zdalnej, najpóźniej dwa dni przed planowanym terminem sesji tj. do 3 października 2022 r. (daje to możliwość wstępnej weryfikacji adresu). Widzowie powinni dołączać do wydarzenia z wyłączoną kamerą i mikrofonem.

Streszczenie rozprawy doktorskiej oraz recenzje dostępne są na stronie Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.