Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr. inż. Agaty Walickiej

zapraszają na

publiczną obronę rozprawy doktorskiej
mgr. inż. Agaty Walickiej

Application of terrestrial laser scanning for the monitoring of changes in the mountain river bed

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w dniu 7 lipca 2022 r. o godz. 13.30 w trybie hybrydowym – w sali Rad Wydziałów 0.18 CDN (budynek C3 przy pl. Grunwaldzkim 24 a) oraz z wykorzystaniem technologii informatycznych zapewniających kontrolę jej przebiegu

Promotor:

• prof. dr hab. inż. Andrzej Borkowski
  • dr hab. inż. Grzegorz Jóźków, prof. uczelni, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Kopromotor:

• Prof. Dr. Norbert Pfeifer, Technische Universität Wien

Recenzenci:

• Prof. Dr. sc. techn. habil. Hans-Gerd Maas, Technische Universität Dresden
  • Prof. Dr. sc. techn. Franz Rottensteiner, Leibniz Universität Hannover

Z pracą doktorską i opiniami Recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu przy ul. C.K. Norwida 29.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie z wykorzystaniem aplikacji Hangouts Meet, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres: doktorat.upwr@upwr.edu.pl w celu uzyskania linku do sesji zdalnej, najpóźniej dwa dni przed planowanym terminem sesji tj. do 5 lipca 2022 r. (daje to możliwość wstępnej weryfikacji adresu). Widzowie powinni dołączać do wydarzenia z wyłączoną kamerą i mikrofonem.

Streszczenie rozprawy doktorskiej oraz recenzje dostępne są na stronie Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.