Ogłoszenia

Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. arch. kraj. Joanny Lipsy

Rada Naukowa
Dyscypliny Inżynieria Środowiska, Górnictwo i Energetyka
Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

zaprasza na

publiczną obronę rozprawy doktorskiej
mgr inż. arch. kraj. Joanny Lipsy

„Ocena dostępności do terenów zieleni publicznej”

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się 25.10.2023 roku o godz. 12:00 w Sali Senatu (budynek A2 przy ul. Norwida 25).

Promotor:

• dr hab. inż. Maria Hełdak, prof. uczelni, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Promotor pomocniczy:

• dr hab. inż. Joanna Kamińska, prof. uczelni,  Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Recenzenci:

• prof. dr hab. inż. Józef Hernik, Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
  • dr hab. Karol Mrozik, prof. UPP, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.

Z rozprawą doktorską można zapoznać się w czytelni Biblioteki Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu przy ul. Norwida 25. Streszczenie rozprawy doktorskiej oraz recenzje dostępne są na stronie Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.