Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr. inż. Damiana Tondasia

zapraszają na

publiczną obronę rozprawy doktorskiej
mgr. inż. Damiana Tondasia

Integration of GNSS and InSAR observations for monitoring deformations in mining areas

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w dniu 9 listopada 2023 r. o godz. 14.00 w trybie hybrydowym – w sali Rad Wydziałów 0.18 CDN (budynek C3 przy pl. Grunwaldzkim 24a) oraz z wykorzystaniem technologii informatycznych zapewniających kontrolę jej przebiegu.

Promotor:

• prof. dr hab. inż. Witold Rohm, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Promotor pomocniczy:

• dr hab. inż. Jan Kapłon, prof. uczelni, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Recenzenci:

• prof. dr hab. inż. Ryszard Hejmanowski, Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
  • prof. Dr.-Ing. Jörg Benndorf, TU Bergakademie Freiberg

Z rozprawą doktorską i opiniami Recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu przy ul. C.K. Norwida 29. Streszczenie rozprawy doktorskiej oraz recenzje dostępne są na stronie Uniwersystetu Przyrodnczego we Wrocławiu.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie z wykorzystaniem aplikacji Hangouts Meet, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres: doktorat.upwr@upwr.edu.pl w celu uzyskania linku do sesji zdalnej, najpóźniej dwa dni przed planowanym terminem sesji tj. do 7 listopada 2023 r. (daje to możliwość wstępnej weryfikacji adresu). Widzowie powinni dołączać do wydarzenia z wyłączoną kamerą i mikrofonem.