Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Iwony Kudłacik

zapraszają na

publiczną obronę rozprawy doktorskiej
mgr inż. Iwony Kudłacik

Research on natural and anthropogenic seismicity
with the high-frequency GNSS observations

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w dniu 26 października r. o godz. 9.15 w trybie hybrydowym – w sali Rad Wydziałów 0.18 CDN (budynek C3 przy pl. Grunwaldzkim 24 a) oraz z wykorzystaniem technologii informatycznych zapewniających kontrolę jej przebiegu.

Promotor:

• dr hab. inż. Jan Kapłon, prof. uczelni, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Drugi promotor:

• dr hab. Grzegorz Lizurek, prof. Instytutu Geofizyki Polskiej Akademii Nauk

Recenzenci:

• dr Brendan W. Crowell, University of Washington
  • prof. dr hab. inż. Paweł Wielgosz, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Z pracą doktorską i opiniami Recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu przy ul. C.K. Norwida 29. Streszczenie rozprawy doktorskiej oraz recenzje dostępne są na stronie Uniwersytetu Przyrodnczego we Wrocławiu.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie z wykorzystaniem aplikacji Hangouts Meet, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres: doktorat.upwr@upwr.edu.pl w celu uzyskania linku do sesji zdalnej, najpóźniej dwa dni przed planowanym terminem sesji tj. do 24 października 2023 r. (daje to możliwość wstępnej weryfikacji adresu). Widzowie powinni dołączać do wydarzenia z wyłączoną kamerą i mikrofonem.

Przewodniczący Rady Naukowej Dyscypliny
Inżynieria Lądowa, Geodezja i Transport