Ogłoszenia

Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. arch. kraj. Jowity Pyszczek

Rada Naukowa
Dyscypliny Inżynieria Środowiska, Górnictwo i Energetyka
Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

zaprasza na

publiczną obronę rozprawy doktorskiej
mgr inż. arch. kraj. Jowity Pyszczek

„Kształtowanie krajobrazu wsi jako instrumentu
wzmacniającego systemy zielonej infrastruktury”

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się 25.10.2023 roku o godz. 9:30 w sali w Sali Senatu (budynek A2 przy ul. Norwida 25).

Promotor:

• dr hab. inż. arch. Irena Niedźwiecka-Filipiak, prof. uczelni, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Promotor pomocniczy:

• dr inż. Anna Podolska, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Recenzenci:

• dr hab. inż. Agnieszka Jaszczak, prof. UMW, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  • dr hab. inż. Beata Gawryszewska, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Z rozprawą doktorską można zapoznać się w czytelni Biblioteki Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu przy ul. Norwida 25. Streszczenie rozprawy doktorskiej oraz recenzje dostępne są na stronie Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.