Zmiana warunków korzystania z parkingów wydziału

Szanowni Państwo,

W celu bardziej optymalnego wykorzystania miejsc parkingowych Wydziału IKŚiG, zgodnie z decyzją kierownictwa wydziału (dziekana i kierowników jednostek organizacyjnych wydziału) od dnia 8 listopada (poniedziałek) do odwołania zmieniamy zasady korzystania z parkingów przydzielonych wydziałowi w 2015 roku. Od tego dnia przestają obowiązywać przydzielone imiennie miejsca parkingowe na parkingach w budynku GIH na wszystkich trzech poziomach. Upoważnione do wjazdu na parking będą osoby posiadające dotychczas przydzielone miejsca oraz dodatkowo 30 osób z listy oczekujących. Można zajmować dowolne wolne miejsca na parkingu, z wyłączeniem miejsc dla niepełnosprawnych na poziomach -1 i 0 oraz miejsca 98 na poziomie +1 (miejsca te będą służyć osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności oraz będą też służyć do zawracania w przypadku zajętych wszystkich miejsc na parkingu). Osoby z listy oczekujących, którym przyznano prawo do wjazdu na parking, będą o tym zawiadomione oddzielnym komunikatem e-mail.

Ponieważ dotychczasowi „starzy” użytkownicy parkingów posiadają piloty jednokanałowe i mogą wjechać na parking tylko z jednej strony (albo od strony CDN, albo od strony „ELCAR”) uprasza się „nowych” użytkowników, posiadających piloty dwukanałowe, o wjazd w pierwszej kolejności na parkingi od strony „ELCAR” (jest tam znacznie więcej miejsc parkingowych), a dopiero po wyczerpaniu wolnych miejsc wjazd od strony CDN.

Jeszcze raz przypominam, że decyzją Rady Wydziału IKŚiG z 2015 roku, miejsca parkingowe przyznawane są w pierwszej kolejności samodzielnym pracownikom naukowym (obecnym profesorom i profesorom uczelni), osobom niepełnosprawnym z orzeczeniem o niepełnosprawności ruchowej, a następnie wg stażu pracy w UPWr.

Z poważaniem,
dziekan