Wyszukiwarka

wyszukiwanie zaawansowane
Marta Lipińska – z wykształcenia filolog, z zamiłowania podróżnik, fotograf-hobbysta. Zwiedzała 23 kraje, mieszkała w czterech. Podróż do Gruzji była jej marzeniem i jak wszystkie inne była także bardzo spontaniczna. Najbardziej urzekła ją gruzińska przyroda oraz Tbilisi – stolica, gdzie orient flirtuje z europejskim duchem nowoczesności.
https://biblioteka.upwr.edu.pl/o-bibliotece/o-nas/wydarzenia-i-wystawy/2017/europa-w-obiektywie-wystawa/gruzja-w-obiektywie-pani-marty-lipinskiej
15-19 kwietnia 2015 roku, w Rogowie k. Łodzi ramach Baltic University Programme odbyła się studencka konferencja pod hasłem „Feeding the world without destroying the world: Can food production be(come) sustainable?”. Paweł Bogusz został wybrany reprezentantem studentów w radzie Baltic University Programme
https://wiksig.upwr.edu.pl/aktualnosci/baltic-university-spring-students-conference-2015-78.html

https://upwr.edu.pl/wspolpraca/oferta-dla-biznesu/oferta-biznesowa/hodowla-grzybow-18.html
Julia Pietrasina, Maria Noszczyk, Marta Marcinek i Michaela Sukenikova z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu znalazły się w gronie stypendystów 2021 Veterinary Student Scholarship Program organizowanego przez MSD Animal Health and the Federation of Veterinarians of Europe.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/studentki-weterynarii-z-miedzynarodowym-stypendium-3723.html

https://upwr.edu.pl/studia/samorzad-studencki/samorzad-studencki-upwr-1.html
W najnowszym odcinku podcastu prof. Monika Michalczuk z Katedry Hodowli Zwierząt SGGW i dr Marta Kuźmińska-Bajor z Katedry Biotechnologii i Mikrobiologii Żywności UPWr omawiają wyzwania i innowacje w hodowli drobiu, w tym stosowanie antybiotyków, zastosowanie bakteriofagów i kwestie dobrostanu zwierząt. Dyskusja koncentruje się na dążeniu do odpowiedzialnej produkcji i konsumpcji, podkreślając rolę wiedzy i świadomych wyborów.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/hodowla-drobiu-antybiotyki--bakteriofagi--dobrostan-4262.html

https://wbihz.upwr.edu.pl/wydzial/radyp/rada-programowa-dla-kierunku-zootechnika-4.html
Wiosną, po długiej zimie, przyroda budzi się do życia. Coraz cieplejsze dni sprawiają, że świat staje się pełen barw, zieleni, kwiatów – a te, które rosną wokół nas, można wykorzystać do stworzenia pięknych kompozycji. O tym, jakich roślin można użyć, opowiadają dr Marta Monder i dr Marta Czaplicka, a dr Ewa Podhajska mówi o nietypowych, wczesnowiosennych ozdobach, jakie wykonały jej studentki.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/eksperci-upwr--jak-przystroic-dom-na-wiosne-i-wielkanoc-3779.html
Na studia rolnicze trafiła przypadkiem, marzyła bowiem o oceanografii. Szybko się jednak na nich odnalazła, a jej pasją stało się winogrodnictwo. Dziś dr Marta Czaplicka swoją wiedzę przekazuje innym. – Lubię zajęcia ze studentami, ich ciekawość, odwagę i kreatywność – mówi nauczycielka.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/dr-marta-czaplicka-nie-boje-sie-trudnych-pytan-3606.html
Pełnomocnik Dziekana ds. Międzynarodowych Programów Edukacyjnych Dr inż. Marta Pasławska Wydziałowy Kurator SKN Prof. dr hab. inż. Kamila Nowosad Wydziałowy Koordynator ds. Uniwersytetu Otwartego Prof. dr hab. Elżbieta Pląskowska Wydziałowy Koordynator ds. Dolnośląskiego Festiwalu Nauki Dr hab. Krzysztof Matkowski prof. uczelni Pełnomocnik Dziekana ds. systemów elektronicznego przekazywania danych w tym systemu dziekanatowego oraz wydziałowej strony internetowej Dr inż. Aleksander (...)
https://wpt.upwr.edu.pl/wydzial/pelnomocnicy-dziekana

Rezultaty: 51 - 60 z 43 podstron

  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 43