Aktualności Instytutu Inżynierii Środowiska

Dr inż. Magdalena Domańska inicjatorem i wykonawcą instalacji szkoleniowej w sali 416M dla studentów kierunku Inżynieria Środowiska

Po wielomiesięcznych staraniach Pani doktor udało się uruchomić tę instalację. W listopadzie 2019 roku w sali 416 M odbyły się pierwsze szkolenia w zakresie równoważenia hydraulicznego (IMI Hydronic Engineering), pracy pomp (Wilo) oraz projektowania instalacji do wykrywania ponadnormatywnych stężeń gazów (Gazex), w których uczestniczył Dyrektor Instytutu Inżynierii Środowiska Pan dr hab. inż. Mirosław Wiatkowski, prof. UPWr.

Pani dr inż. Magdalena Domańska jako organizator wyposażenia sali 416M w instalację i jej opiekun z Instytutu Inżynierii Środowiska złożyła serdeczne podziękowania władzom uczelni i Panu dziekanowi Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji prof. dr hab. inż. Bernardowi Kontnemu za pomoc w realizacji zadania oraz możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych i przekazywania najnowszej wiedzy studentom Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.