Aktualności Instytutu Inżynierii Środowiska

Już wkrótce Międzynarodowa Konferencja u Nas we Wrocławiu

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji, która odbędzie się w trybie zdalnym na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Wydarzenie to organizowane jest przez Instytut Inżynierii Środowiska we współpracy z innymi polskimi uniwersytetami (z Lublina, Krakowa, Gdańska, Poznania, Warszawy, Rzeszowa i Olsztyna) oraz Politechnikami w Beja Portugalii, a także z miastem Wrocław i Karkonoskim Parkiem Narodowym.

Konferencja jest organizowana pod patronatem JM Rektora UPWr Pana prof. dr hab. inż. Jarosława Bosego. Będzie doskonałą okazją do wymiany poglądów związanych z gospodarką wodną, gospodarką ściekową, odnawialnymi źródłami energii oraz ochroną środowiska. Ponieważ Odra jest żywą, tętniącą życiem arterią Wrocławia, jednym z tematów konferencji będzie również hydrologia i życie ekosystemów rzecznych.

2nd INTERNATIONAL SCIENTIFIC CONFERENCE ON ECOLOGICAL AND ENVIRONMENTAL ENGINEERING 30 June-02 July 2021; WROCŁAW, POLAND

www.coee.urk.edu.pl

Pracownicy Naszego Instytutu pełnią ważne funkcje w organizowanej konferencji. Pan prof. dr hab. inż. Krzysztof Pulikowski jest z-cą przewodniczącego Komitetu Naukowego, Pani dr hab. inż. Katarzyna Pawęska, prof. uczelni jest przewodniczącą Komitetu Organizacyjnego i członkiem komitetu naukowego a Pani dr inż. Aleksandra Bawiec jest sekretarzem Komitetu Organizacyjnego. Ponadto do komietu Naukowego konferencji weszli Pan dr hab. inż. Tomasz Tymiński, prof. uczelni i Pan prof. dr hab. inż. Mirosław Wiatkowski.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.